Samsun Haber
Haber Gazetesi, Samsun ve bölgenin en büyük, Türkiye'nin ise en büyük 3. bölge medya şirketlerinden biri olan Haber Medya Grubu'na bağlıdır. Samsun ve Türkiye'den anlık haber yapan ve paylaşan internet sitemize bağlı mobil uygulamadır. Haber Gazetesi olarak doğru, tarafsız ve etik kurallara uyarak haber yapan yayın organıyız.
samsun haber ve Samsun Haber Gazetesi.

Günümüzde internet dünyasının son derece interaktif olması ve internetin hayatımızın her alanına girmesinin, internet haberciliğini de önemli bir şekilde etkilediği biliniyor.

Samsun ve Karadeniz Bölgesi'nden en güncel haberleri anlık olarak ziyaretçileriyle buluşturan Haber Gazetesi, Samsunspor, bölge takımları, Karadeniz'in geçim kaynağı olan fındık, dünya, Türkiye ve siyaset gibi kategorilerde de kullanıcılarına Samsunspor geniş bir haber yelpazesi sunuyor.

Sizler de evinizden Samsun'da yaşananları en doğru şekilde öğrenmek istiyor, cep telefonlarınızdan Samsun'da ve bölgede yaşanan gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Karadeniz Bölgesi'nin en kaliteli internet haberciliği mecrası olan Samsun haberleri'ni ziyaret edebilirsiniz.