Haber Radyo bir radyodan fazlası13 Ocak 2017

Haber Radyo bir radyodan fazlası

Gerçek Haber kaliteli müzik sloganıyla yola çıkan Samsun Haber Radyo, FM bandı 103.5 frekansından yayın yapmaktadır. Samsun yerel radyoları içerisinde teknolojik alt yapısı ses ve yayın gücüyle kısa zamanda samsunda popüler radyo olmayı başarmıştır. Samsunun radyosu kimliğiyle yayın yapan radyomuz, planlamış olduğu sağlık, siyaset, spor, eğlence, müzik ve haber programlarıyla farkını ortaya koymakta ve birçok projenin de öncüsü olmaktadır. Samsun da yerel radyo olma farkı ve deneyimli yayın kadrosuyla kısa sürede zirveye ulaşmış Karadeniz radyo yayıncılığında da farkını ortaya koymuştur.

Yayına başladığı ilk günden itibaren kaliteli ve ilkeli yayıncılık anlayışı içerisinde hareket eden, Samsunda radyo reklamları’nı profesyonellik anlayışı içerisinde Radyo reklamcılığına farklı bir boyut kazandırarak müşterilerine hizmet veren yerel bir radyodur Haber Radyo

“Samsunda haber radyo dinlenir”, “Bir radyodan fazlası” sloganları ile büyüyen ve İnternet üzerinden www.haberradyo.com.tr adresinden web yayınlarını da sürdüren Samsunun en çok dinlenen yerel radyosu olan haber radyo iç dış canlı yayınları ve stüdyo konuklarıyla da samsunun nabzını haberin radyosu olarak tutmaktadır.
Samsun Haber Radyo, ayrıca cep telefonları ve iphone uygulamaları üzerinden de dinlenebilmektedir. Canlı dinle ve canlı izle uygulamalarıyla haber radyo yerelden çok bölge ve ulusal kanal anlayışı ile yayınları, sınırları zorlamaktadır.
Samsun Haber Radyonun interaktif yayınları konu, konuklar ve canlı telefon bağlantılarıyla desteklediği yayıncılığı Samsun ve bölgenin dinamiklerini saat başı yerel ve ulusal haberlerle desteklemesi haber takibi konusunda başarılı bir ekiple çalışması haber radyonun dinleyici kitlesine an itibarıyla hızlı, doğru ve tarafsız haber sunma olanağı sağlamaktadır.
HABER RADYO'DA EDEBİYAT SÖYLEŞİLERİ
Bölgenin en iyisi Haber Radyo sanata katkı sağlayan yayınlarına bir yenisini dah
HABER RADYO MOBİLYA FUARINDA
Bölgenin en iyisi Haber Radyo 3. Mobilya fuarında yaptığı canlı yayınlarla yine
BİZİM EKİBİN HALLERİ HABER RADYO'DA
Bölgenin en iyisi Haber Radyo sanata katkı sağlayan yayınlarına hız kesmeden dev
"Bir şehir değişir Türkiye değişir"
Bölgenin en iyisi Haber Radyo'nun sevilen programcılarından Kaan Ali Kolcuoğlu G