Haber Radyo bir radyodan fazlası13 Ocak 2017

Haber Radyo bir radyodan fazlası

Gerçek Haber kaliteli müzik sloganıyla yola çıkan Samsun Haber Radyo, FM bandı 103.5 frekansından yayın yapmaktadır. Samsun yerel radyoları içerisinde teknolojik alt yapısı ses ve yayın gücüyle kısa zamanda samsunda popüler radyo olmayı başarmıştır. Samsunun radyosu kimliğiyle yayın yapan radyomuz, planlamış olduğu sağlık, siyaset, spor, eğlence, müzik ve haber programlarıyla farkını ortaya koymakta ve birçok projenin de öncüsü olmaktadır. Samsun da yerel radyo olma farkı ve deneyimli yayın kadrosuyla kısa sürede zirveye ulaşmış Karadeniz radyo yayıncılığında da farkını ortaya koymuştur.

Yayına başladığı ilk günden itibaren kaliteli ve ilkeli yayıncılık anlayışı içerisinde hareket eden, Samsunda radyo reklamları’nı profesyonellik anlayışı içerisinde Radyo reklamcılığına farklı bir boyut kazandırarak müşterilerine hizmet veren yerel bir radyodur Haber Radyo

“Samsunda haber radyo dinlenir”, “Bir radyodan fazlası” sloganları ile büyüyen ve İnternet üzerinden www.haberradyo.com.tr adresinden web yayınlarını da sürdüren Samsunun en çok dinlenen yerel radyosu olan haber radyo iç dış canlı yayınları ve stüdyo konuklarıyla da samsunun nabzını haberin radyosu olarak tutmaktadır.
Samsun Haber Radyo, ayrıca cep telefonları ve iphone uygulamaları üzerinden de dinlenebilmektedir. Canlı dinle ve canlı izle uygulamalarıyla haber radyo yerelden çok bölge ve ulusal kanal anlayışı ile yayınları, sınırları zorlamaktadır.
Samsun Haber Radyonun interaktif yayınları konu, konuklar ve canlı telefon bağlantılarıyla desteklediği yayıncılığı Samsun ve bölgenin dinamiklerini saat başı yerel ve ulusal haberlerle desteklemesi haber takibi konusunda başarılı bir ekiple çalışması haber radyonun dinleyici kitlesine an itibarıyla hızlı, doğru ve tarafsız haber sunma olanağı sağlamaktadır.
HABER RADYO'DAN BİR İLK DAHA
Samsun ve bölgenin en iyi radyo istasyonu Haber Radyo yine bir ilke imza atmayı
HABER RADYO'DA TİYATRO VE RADYO KONUŞULDU
Samsun ve bölgenin en iyi radyo istasyonu Haber Radyo 103.5 sanata katkı veren y
HABER RADYO'DAN BU FIRSAT KAÇMAZ
Samsun ve bölgenin en iyi radyo istasyonu Haber Radyo 103.5 açık hava canlı yayı
HABER RADYO'DA OLİMPİYAT ARKASI
Samsun ve bölgenin en iyi yerel radyo istasyonu Haber Radyo 103.5 spora destek v