HABER RADYO’DAN ORJİN CAFE ÇIKARMASI 09 Ekim 2017

HABER RADYO’DAN ORJİN CAFE ÇIKARMASI

Samsun ve bölgenin en iyi radyo istasyonu Haber Radyo Atakum’un gözde mekanlarından olan Orjin Cafe de gerçekleştirdiği canlı yayınla bir ilke daha imza attı.

İlklerin radyo istasyonu Haber Radyo Atakum Orjin cafe de önceki akşam Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni ve ‘Akşam Hikayeleri’ programcısı Cumhur Kocaoğlu ile ‘Dönence’ ve ‘Zaman Tüneli’ programlarının yapımcısı Kaan Ali Kolcuoğlu’nun birlikte hazırlayıp sunduğu “Orjin Cafe Özel” programı yoğun bir kalabalık akşamında keyifli anlara sahne oldu.

LATİN DANSI SÜRPRİZİ
Yusuf Yağız’ın işletmeciliğini yaptığı Atakumun gözde mekanlarında olan Orjin Cafe de gerçekleştirilen yayın iki saat sürdü. İnteraktif olan yayında Müzisyen Sedat Erdinç canlı performansıyla eşlik etti. Müşterilere mikrofonun da uzatıldığı canlı yayın Latin dansı yapan 6 kişilik gurubun ilginç gösterisiyle adeta görsel bir şova dönüştü. Canlı yayının hazırlanması ve sunum aşamasında Haber Hayat Dergi Editörü Kübra Şenocak, HaberAks tv kameramanı Zeki Temur, Haber Medya Grubu sosyal sayfa yöneticisi Serkan Eskalen ve Esra Vural da hazır bulundular. Gece keyifli şarkılarla sona erdi.


CAN BONOMO'DAN TÜRKİYE'DE BİR İLK!
Alternatif müziğin başarılı ve sevilen temsilcilerinden Can Bonomo, Kainat Sustu
''EN GÜZEL YENİLGİM'' 24 SAATTE DİLLERE DOLANDI
Şarkıları ile kitleleri peşinden sürüklemeyi başaran Fantazi Müziğin en güçlü ka
Emrah Karaduman – Sürgün Aşkımız Feat. Derya Uluğ Yayında!..
Emrah Karaduman’ın, DMC etiketiyle yakında yayınlanacak olan “BombarDuman” albüm
Gökhan Tepe- O Şarkı Kliplendi!..
Gökhan Tepe’nin O Şarkı ismini taşıyan şarkısı kliplendi. Sözleri Gökhan Tepe ve