HABER RADYO’DAN ORJİN CAFE ÇIKARMASI 09 Ekim 2017

HABER RADYO’DAN ORJİN CAFE ÇIKARMASI

Samsun ve bölgenin en iyi radyo istasyonu Haber Radyo Atakum’un gözde mekanlarından olan Orjin Cafe de gerçekleştirdiği canlı yayınla bir ilke daha imza attı.

İlklerin radyo istasyonu Haber Radyo Atakum Orjin cafe de önceki akşam Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni ve ‘Akşam Hikayeleri’ programcısı Cumhur Kocaoğlu ile ‘Dönence’ ve ‘Zaman Tüneli’ programlarının yapımcısı Kaan Ali Kolcuoğlu’nun birlikte hazırlayıp sunduğu “Orjin Cafe Özel” programı yoğun bir kalabalık akşamında keyifli anlara sahne oldu.

LATİN DANSI SÜRPRİZİ
Yusuf Yağız’ın işletmeciliğini yaptığı Atakumun gözde mekanlarında olan Orjin Cafe de gerçekleştirilen yayın iki saat sürdü. İnteraktif olan yayında Müzisyen Sedat Erdinç canlı performansıyla eşlik etti. Müşterilere mikrofonun da uzatıldığı canlı yayın Latin dansı yapan 6 kişilik gurubun ilginç gösterisiyle adeta görsel bir şova dönüştü. Canlı yayının hazırlanması ve sunum aşamasında Haber Hayat Dergi Editörü Kübra Şenocak, HaberAks tv kameramanı Zeki Temur, Haber Medya Grubu sosyal sayfa yöneticisi Serkan Eskalen ve Esra Vural da hazır bulundular. Gece keyifli şarkılarla sona erdi.


Borsan Kablo CEO'su Arbek Akay, Haber Radyo'daydı!
Borsan Kablo CEO'su Mehmet Arbek Akay, Borsan Grup'un Samsun'un simge şirketleri
BELMA ŞAHİN ft SERDAR ORTAÇ ‘’ADI ÜSTÜNDE’’
Yapımcılığa soyunan ünlü popçu SERDAR ORTAÇ öncülüğünde kurulan müzik yapım şirk
SELİN CİĞERCİ ‘5 KARAT’ İLE YAZA DAMGA VURMAYA GELİYOR !
Sosyal medyada kadın-erkek ilişkilerine dair iddialı videoları ile tanınan ve bü
Eylül Öztürk 2. Single Çalışması "Gönder Gelsin" Yayında!
Ocak ayında yayınlanan 'Avamel' adlı çalışması ile listeleri renklendiren Eylül