HABER RADYO’DAN ORJİN CAFE ÇIKARMASI 09 Ekim 2017

HABER RADYO’DAN ORJİN CAFE ÇIKARMASI

Samsun ve bölgenin en iyi radyo istasyonu Haber Radyo Atakum’un gözde mekanlarından olan Orjin Cafe de gerçekleştirdiği canlı yayınla bir ilke daha imza attı.

İlklerin radyo istasyonu Haber Radyo Atakum Orjin cafe de önceki akşam Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni ve ‘Akşam Hikayeleri’ programcısı Cumhur Kocaoğlu ile ‘Dönence’ ve ‘Zaman Tüneli’ programlarının yapımcısı Kaan Ali Kolcuoğlu’nun birlikte hazırlayıp sunduğu “Orjin Cafe Özel” programı yoğun bir kalabalık akşamında keyifli anlara sahne oldu.

LATİN DANSI SÜRPRİZİ
Yusuf Yağız’ın işletmeciliğini yaptığı Atakumun gözde mekanlarında olan Orjin Cafe de gerçekleştirilen yayın iki saat sürdü. İnteraktif olan yayında Müzisyen Sedat Erdinç canlı performansıyla eşlik etti. Müşterilere mikrofonun da uzatıldığı canlı yayın Latin dansı yapan 6 kişilik gurubun ilginç gösterisiyle adeta görsel bir şova dönüştü. Canlı yayının hazırlanması ve sunum aşamasında Haber Hayat Dergi Editörü Kübra Şenocak, HaberAks tv kameramanı Zeki Temur, Haber Medya Grubu sosyal sayfa yöneticisi Serkan Eskalen ve Esra Vural da hazır bulundular. Gece keyifli şarkılarla sona erdi.


Haber Radyo'da Kerem Fırtına'sı
Bölgenin en iyisi Haber Radyo sanat içerikli yayınlarına imza atmaya devam ediyo
Gökçe Türk, Haber Radyo'ya Konuk Oldu!..
Gökçe Türk, Samsun Haber Radyo'da 09.00 - 12.00 arası yayınlanan, sunuculuğunu İ
AŞK İKİ KİŞİLİKTİR HABER RADYO'DA
Bölgenin en iyisi Haber Radyo Edebiyatın soluk aldığı 4 .Karedeniz Kitap Faurına
Haber Radyo'da 4 . Karadeniz Kitap Fuarı konuşuldu
Bölgenin en iyisi Haber Radyo sanat içerikli yayınlarına hız kesmeden devam ediy