HABER RADYO10 Ocak 2018

HABER RADYO'DA BEYAZ PERDE KONUŞULDU

Samsun ve bölgenin en iyi radyo istasyonu Haber Radyo sanat destekli yayınlarına devam ediyor. Sanat içerikli yaptığı yayınlarla sevilen program Dönence 7.sanat sinema üzerine stüdyo konukları ağırladı.

Hafta içi her akşam 20:00 - 23:00 arasında Kaan Ali Kolcuoğlu'nun hazırlayıp sunduğu Dönence'nin stüdyo konukları sinema yazarı Senarist Yönetmen Ilker Mutlu. "Bir mühendisin sinema eğitimi" adlı kitabıyla ve "Şehrin kokusu yok" şiir kitabıyla eğitimci, şair Salih Temiz oldu. Yeşilçam klasiklerinden toplumsal filmlere, festivallerden ödüllere kadar bir çok konu masaya yatırıldı.
Sinema ve teknoloji bağlamında çekilecek kaç plan kaldı artık, neden özgün senaryolar çıkmıyor ve birbirini tekrarlayan yönetmenler üzerine de detaylandırılan yayında ayrıca Hababam sınıfı, Münir Özkul, Yılmaz Güney, Sadri Alışık ve Issız Adam filmi de tartışıldı. Yönetmen Mutlu binlerle ifade edilen bir afiş ve done arşivi olduğunu ve hayallerinin arasında Samsunda sinema festivali ile uzun metraj film çekmek olduğunu belirtti. Şair Temiz'de yeni bir kitap hazırlığı içerisinde olduğunu belirterek farklı olsun istediğim için ağırdan alıyorum çok yakında okurla buluşacağım dedi.
HABER RADYO'DA BEYAZ PERDE KONUŞULDU
Samsun ve bölgenin en iyi radyo istasyonu Haber Radyo sanat destekli yayınlarına
Fulin, Samsun Haber Radyo canlı yayınına telefonla bağlandı!
Sevilen şarkıcı Fulin, 'İlknur Tekbaş İle Günaydından Tünaydına' programına konu
HABER RADYO'DA KARADENİZ FIRTINASI
Samsun ve bölgenin en prestijli radyo istasyonu 'Haber Radyo' Genç kuşak müzisye
Bizim Çocuklar Haber Radyo'da
Samsun ve bölgenin en iyi radyo istasyonu 'Haber Radyo'genç kuşak müzisyenlerine