Haber Medya16 Nisan 2018

Haber Medya'dan Faruk Demir'e ziyaret

Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümü nedeniyle Haber Hayat Dergi Genel Yayın Yönetmeni Kübra Şenocak, Haber Radyo Programcısı ve Prodüksiyon çalışanı Kaan Ali Kolcuoğlu Samsun İl Emniyet Yardımcısı Faruk Demir'i ziyaret etti.

Her yıl 10 Nisan günü kutlanan Polis haftası sebebiyle Samsun İl Emniyet Yardımcısı Faruk Demir'e gerçekleşen ziyarete Haber Hayat Dergi Genel Yayın Yönetmeni Kübra Şenocak, Haber Radyo Programcısı ve Prodüksiyon çalışanı Kaan Ali Kolcuoğlu, Eğitimci, Şair Salih Temiz ve Haber Medya Grubu Sosyal Sayfa Yöneticisi Esra Vural katıldı.
Ziyaretten çok memnun olduğu belirten Demir; "2018 yılı itibariyle 173. kuruluş yıl dönümü sebebiyle kutlananan Polis Haftası'nda, Türk millleti'nin can ve mal güvenliğini sağlamak adına büyük bir fedakarlık örneği sergileyip tüm yükü sırtına yükleyen polislerimiz için çeşitli program ve etkinlikler gerçekleştirildi. Tüm zorlu şartlara rağmen azim, kararlılık ve cesaretle mücadelesini ortaya koyan polislerimizin Polis Haftası'nı kutladık. Böylece kamusal düzen için canını dişine takan polislerimize Polis Haftası'nda onlara ne kadar değerli ve önemli olduklarını gösterebildiysek ne mutlu" dedi.

ŞENOCAK'TAN TAZİYE
Haber Medya Grubu HaberHayat dergi Genel Yayın Yönetmeni Kübra Şenocak ziyarete dair; "Samsun İl Emniyet Müdür Yardımcısı Sayın Faruk Demir'i ziyarete gittik. Gecikmeli de olsa yeni görevinde başarılar diledik. Görev başında hain saldırılar sebebiyle hayatını kaybeden Şehit Polislerimize taziye dileklerimizi sunduk. Polis teşkilatının kuruluşunun 173. Yıl dönümünü canı gönülden kutlarken asayiş ve diğer birimlerin çalışmalarıyla ilgili sayın Demir'den bilgiler aldık. Samsun'un daha bir yaşanılası şehir olması için müthiş bir fedakarlık ve özveriyle çalışan polisimiz var" dedi.
OPERA DA NİSAN MAYIS HAZİRAN TAKVİMİ
Samsun ve bölgenin en iyi radyo istasyonu sanata katkı sağlayan yayınlarına deva
Girişimci liseliler ile dijital çağ dönemi
Lise öğrencilerin okullarının dışına çıkarak, tutkularını keşfetmeleri, beraber
Haber Radyo'da "Kitaplar Her Yerde"
Samsun ve bölgenin en iyisi Haber Radyo edebiyata gönül vermiş isimleri ağırlama
OMÜTİT'TEN HABER RADYO'YA ÇIKARMA !
Samsun ve bölgenin en iyi radyo istasyonu Haber Radyo yine sanat dolu bir gece