‘Günel Zeynalova05 Kasım 2018

‘Günel Zeynalova'nın "Bir Adam Var’’ isimli Single albümü çıktı!

Günel Zeynalova'nın "Müzik Ölmez" etiketi ile yayınlanan, "Bir Adam Var" isimli, 2 eser ve 1 remix şarkıdan oluşan single albümü piyasaya çıktı.

Albüme ismini veren, ilk eser olan, "Bir Adam Var" isimli şarkının, sözü ve müziği Günel Zeynalova'ya aittir. Şarkının düzenlemesini Suat Sakarya, mix ve mastering çalışmalarını ise Emre Kıral tarafından yapılmıştır.

Albümün ilk video klip çalışması da, "Bir Adam Var" isimli şarkıya çekilmiştir. Albümün ikinci eseri ise "Gülüşünü Öptük Aşkın" isimli şarkıdır. Sözü, Günel Zeynalova'ya ait olup, müziği, Salih Yurttaş'a aittir. Keyif ile dinlenecek bu eserin düzenlemesi ise; Tanju Bahçeci tarafından yapılmış, mix ve mastering çalışmasını da Emre Kıral üstlenmiştir.

Albümün son eseri "Bir Adam Var / Remix" isimli çalışma, süpriz bir aranje, mix ve mastering hali ile dinleyenlerin beğenisine sunulmuştur.

Günel Zeynalova, 20. yılını da kutladığı bu albümde, kendi duygularıyla kaleme alarak yazmış olduğu eserler ile, söz yazarlığı ve bestecilik konusunda da varlık göstererek, sevenlerine seslenmeyi hedeflemiştir.

Albüm tüm fiziksel satış noktalarında ve ( iTunes – Spotify – Deezer – Muud – Amazon vb.) tüm dijital platformlarda yer almaktadır.


Cengiz Ateş Haber Radyo'da
Cengiz Ateş Haber Radyo'da İsmail Can Özarar'ın sunduğu "Laf Değirmeni" programı
Deniz Seki Haber Radyo'da!
Deniz Seki Haber Radyo'da İsmail Can Özarar'ın sunduğu "Laf Değirmeni" programın
RENGARENK ALTAY!
‘TEKNOLOJİ YENİ NESLİN HEM ÖDÜLÜ HEM CEZASI’ Altay, yeni şarkısı ‘Keşke Aramasa
Ravi İncigöz Haber Radyo'da!
Ravi İncigöz Haber Radyo'da İsmail Can Özarar'ın sunduğu "Laf Değirmeni" özel pr