‘Günel Zeynalova05 Kasım 2018

‘Günel Zeynalova'nın "Bir Adam Var’’ isimli Single albümü çıktı!

Günel Zeynalova'nın "Müzik Ölmez" etiketi ile yayınlanan, "Bir Adam Var" isimli, 2 eser ve 1 remix şarkıdan oluşan single albümü piyasaya çıktı.

Albüme ismini veren, ilk eser olan, "Bir Adam Var" isimli şarkının, sözü ve müziği Günel Zeynalova'ya aittir. Şarkının düzenlemesini Suat Sakarya, mix ve mastering çalışmalarını ise Emre Kıral tarafından yapılmıştır.

Albümün ilk video klip çalışması da, "Bir Adam Var" isimli şarkıya çekilmiştir. Albümün ikinci eseri ise "Gülüşünü Öptük Aşkın" isimli şarkıdır. Sözü, Günel Zeynalova'ya ait olup, müziği, Salih Yurttaş'a aittir. Keyif ile dinlenecek bu eserin düzenlemesi ise; Tanju Bahçeci tarafından yapılmış, mix ve mastering çalışmasını da Emre Kıral üstlenmiştir.

Albümün son eseri "Bir Adam Var / Remix" isimli çalışma, süpriz bir aranje, mix ve mastering hali ile dinleyenlerin beğenisine sunulmuştur.

Günel Zeynalova, 20. yılını da kutladığı bu albümde, kendi duygularıyla kaleme alarak yazmış olduğu eserler ile, söz yazarlığı ve bestecilik konusunda da varlık göstererek, sevenlerine seslenmeyi hedeflemiştir.

Albüm tüm fiziksel satış noktalarında ve ( iTunes – Spotify – Deezer – Muud – Amazon vb.) tüm dijital platformlarda yer almaktadır.


Alişan- İlahi Adalet Video Klibiyle Yayında!
Türk müziğinin başarılı ve sevilen isimlerinden Alişan, Avrupa Müzik markasıyla
Türkü Akbayram Haber Radyo’da!
Türkü Akbayram İlknur Dalgıç Tekbaş'ın ve İsmail Can Özarar'ın Haber Radyo'da ca
Linet 'İhtimal' dedi
Linet'in Bilir Misin isimli albümünün 3. Video klip çalışması sözü Hakkı Yalçın'
Barış Durmaz video klibi "O Bendim" yayında!
Sesi, yorumu ve şarkılarıyla müzikal kariyerinde başarılı bir isim olan Barış Du