Oğuz Berkay Fidan Haber Radyo06 Kasım 2018

Oğuz Berkay Fidan Haber Radyo'da!

Oğuz Berkay Fidan, İsmail Can Özarar'ın Haber Radyo'da canlı telefon bağlantısı konuğu oldu.
Son single çalışması “Kırılma Noktası’’ ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan başarılı sanatçı “müzik hayatımın kırılma noktası” olarak adlandırdığı albümündeki “Kırılma Noktası” isimli şarkısının sözünün Yazgın Kaçak’a, müziği ve düzenlemesinin ise milyonlarca kez izlenmiş projelerin aranjörlüğünü üstlenen Osman Çetin imzalı olduğunu belirtti.
Oğuz Berkay Fidan, son albümünün 15 gün önce çıktığını, promosyon döneminde olduğunu ve heyecanlı olduğunu belirtti. Kötü bir zamandan geçerek çıkardığı bu albümün hayatında bir “Kırılma Noktası” olduğunu belirtti. Kliple ilgili de konuşan Fidan, samimi bir iş yaptıklarını, mekan olarak da İstanbul’un çeşitli yerlerini kullandığını, iki günde çekimleri rahat rahat tamamladığını belirtti.
Konser programı hakkında da konuşan genç şarkısı, menajerlerinin çalışmalar yaptıklarını, ilerleyen günlerde konser takviminin belli olacağını, Samsun halkıyla da konserde buluşmak istediği belirtti. Samsun konseri gerçekleşirse Haber Radyo’nun da konuğu olmak, ziyaret etmek istediğini vurguladı.

Dinlemek İçin:

Cengiz Ateş Haber Radyo'da
Cengiz Ateş Haber Radyo'da İsmail Can Özarar'ın sunduğu "Laf Değirmeni" programı
Deniz Seki Haber Radyo'da!
Deniz Seki Haber Radyo'da İsmail Can Özarar'ın sunduğu "Laf Değirmeni" programın
RENGARENK ALTAY!
‘TEKNOLOJİ YENİ NESLİN HEM ÖDÜLÜ HEM CEZASI’ Altay, yeni şarkısı ‘Keşke Aramasa
Ravi İncigöz Haber Radyo'da!
Ravi İncigöz Haber Radyo'da İsmail Can Özarar'ın sunduğu "Laf Değirmeni" özel pr