Lerzan Mutlu Haber Radyo28 Aralık 2018

Lerzan Mutlu Haber Radyo'da!

Lerzan Mutlu Haber Radyo'da İlknur Dalgıç Tekbaş'ın sunduğu Günaydından Tünaydına programının telefon bağlantısı konuğu oldu.

İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Musikisi bölümü mezunu olan, 2001 yılında ilk çıkardığı albümün ardından bugüne kadar 4 albüm, 3 single yapan Lerzan Mutlu yeni albüm “Aşk Acısı” ile müzik sektörüne bomba gibi döndü. İbrahim Tatlıses, Nalan, Müslüm Gürses, Yıldız Tilbe gibi büyük isimlerinin yıllar önce okudukları ve Türk Müzik tarihine durdukça damar delen şarkılar olarak geçen eşsiz yapıtlarını “Aşk Acısı” adını verdiği albümünde bir araya getiren Lerzan Mutlu, şarkılara kattığı yorumla dikkat çekiyor.

Yeni albüm ile birlik şarkıcı yoğun bir tempoya girdiklerini ve şimdiden albümü ile ilgili olumlu dönüşlerin olduğunu da ifade etti.

Programcı İlknur Dalgıç Tekbaş'ın konser tarihleri ile ilgili sorduğu soruya Lerzan Mutlu menajeri ile birlikte bir çalışma içinde olduğunu ve en kısa zamanda sosyal sayfalarından konser takvimini paylaşacaklarını belirtti.

İlknur Dalgıç Tekbaş: Lerzan Mutlu Samsun'da konser verirse eğer Haber Radyo’da Lerzan Mutlu ile karşılıklı sohbet edip yayın yapmak istediğini ifade etti. Şarkıcı ise eğer konser takviminde Samsun olursa Samsun'a geldiğinde Haber Radyo 103.5 ailesini ziyaret edeceğinin sözünü verdi.


Dinlemek ve İzlemek İçin:

Cengiz Ateş Haber Radyo'da
Cengiz Ateş Haber Radyo'da İsmail Can Özarar'ın sunduğu "Laf Değirmeni" programı
Deniz Seki Haber Radyo'da!
Deniz Seki Haber Radyo'da İsmail Can Özarar'ın sunduğu "Laf Değirmeni" programın
RENGARENK ALTAY!
‘TEKNOLOJİ YENİ NESLİN HEM ÖDÜLÜ HEM CEZASI’ Altay, yeni şarkısı ‘Keşke Aramasa
Ravi İncigöz Haber Radyo'da!
Ravi İncigöz Haber Radyo'da İsmail Can Özarar'ın sunduğu "Laf Değirmeni" özel pr