Nihan Akın Haber Radyo02 Ocak 2019

Nihan Akın Haber Radyo'da!

Nihan Akın Samsun Haber Radyo'da İlknur Dalgıç Tekbaş'ın sunduğu Günaydından Tünaydına programının telefon bağlantısı konuğu oldu.

İlk olarak 2006 yılında “Üzgünüm” ve “Terk-i Diyar” isimli şarkılarıyla tanınan Nihan Akın, 2008 yılında çıkardığı ikinci albümüyle yükselişini sürdürdü. Son üç yılda toplam 5 single daha yayınlayan ve 2018 yazında sözü, müziği kendisine ait olan “Duy Beni” ile yeniden çıkış yapan sanatçı, DJ Cemal Erbay ile ortak çalışması “Duy Beni Club Version” ile 2018 yazını kapatmıştı.

Nihan Akın, söz ve müziği yine kendisine ait olan yeni teklisi “Mevzuya Gel” ile sevenleri ile buluştu.Düzenlemesi Suat Aydoğan’a ait olan şarkının klibi, genç yönetmen Uluç Yemen Aslan tarafından İzmit Yuvacık Barajı yolunda ve Yuvacık yaylalarındaki kamp alanlarında çekildi.

Şarkıcı klip çekimlerinin çok yoğun geçtiğini ve kendisinin de 5 saat boyunca klasik araba kullandığını ifade etti.

Yurt Dışından Samsun Haber Radyo'ya Bağlandı
Programcı İlknur Dalgıç Tekbaş'ın konser takvimini sorduğu sanatçı şu anlık yurt dışı konserlerinin olduğunu ve hatta kendisinin şuan da yurt dışında olduğunu ifade etti.

Son olarak şarkıcı 2. kez katıldığı Günaydından Tünaydına programının programcısı İlknur Dalgıç Tekbaş'a hoş sohbetinden ve Haber Radyo ailesine misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini iletti.


Dinlemek ve İzlemek İçin:
Cengiz Ateş Haber Radyo'da
Cengiz Ateş Haber Radyo'da İsmail Can Özarar'ın sunduğu "Laf Değirmeni" programı
Deniz Seki Haber Radyo'da!
Deniz Seki Haber Radyo'da İsmail Can Özarar'ın sunduğu "Laf Değirmeni" programın
RENGARENK ALTAY!
‘TEKNOLOJİ YENİ NESLİN HEM ÖDÜLÜ HEM CEZASI’ Altay, yeni şarkısı ‘Keşke Aramasa
Ravi İncigöz Haber Radyo'da!
Ravi İncigöz Haber Radyo'da İsmail Can Özarar'ın sunduğu "Laf Değirmeni" özel pr