ERDEM YENER VE FERMAN AKGÜL BİR ARADA! 08 Ocak 2019

ERDEM YENER VE FERMAN AKGÜL BİR ARADA!

Söz ve müziği, projenin aynı zamanda prodüktörlüğünü üstlenen Erdem Yener'e ait olan ve Ferman Akgül'ün şarkının rap bölümlerini yazıp seslendirdiği şarkı, çok eski ve yakın iki arkadaşı ortak projede bir araya getiriyor. Umudu tekrardan gün yüzüne çıkaran '' Belki10 '' ile düet çalışmasına imza atan ikili, şarkının video klibinde ise sosyal mesaj içeren konusu ile etkileyici ve çarpıcı bir çok görüntüyü bir arada izleyiciye sunuyor.

360 derece video klip!

Erdem Yener'in yönetmenliğini üstlendiği ve 360 derece video tekniğinin kullanıldığı klipte, Erdem Yener ve Ferman Akgül'ün yanı sıra özel olarak seçilen ve nadir görülen tüm dünyadan çarpıcı görüntüler, bu 360 dünyada duvarlara yansıtılmış bir şekilde izleyici ile buluşuyor.

Yepyeni bir sound ile harmanladığı Belki10'da müzikal olarak dinleyiciye farklılıklar sunan Erdem Yener, eskiye nazaran daha fazla elektronik öğeler ve synth'ler kullanarak şarkıyı günümüze eviriyor.

''Naif bir dilekten, sert bir tokata''

Erdem Yener, şarkının 10. yılına özel olarak hazırladığı versiyonu için duygularını: '' İnsan sıfatıyla geldiğimiz dünyadan yine aynı sıfatla ayrılmayı umut etmek kollektif hayatın ne kadar çirkin olduğunu gösteriyor. Lafa gelince hayata atıyoruz çamuru çünkü herkesin olduğu insanla ilgili bir bahanesi var. Ayrıca doğayla birlikte hareket eden tüm canlıları düşününce insan olmanın tam olarak nesi güzel bilmiyorum. Sanırım "insan olmak" arzusu bir güzellemeden ibaret. Bundan yola çıkarak 10 yıl sonra da aynı ironiyle " Belki ölmeden insan olunur yine" diyorum.” şeklinde ifade ediyor.

Erdem Yener ft. Ferman Akgül - Belki10, Erdem Yener'in kendi plak şirketi Pop Rock Mahsülleri Ofisi etiketiyle tüm platformlarda yerini aldı.

Ayrıca şarkıyı Samsun Haber Radyo'da dinleyebilirsiniz....

Dinlemek ve İzlemek İçin:

Cengiz Ateş Haber Radyo'da
Cengiz Ateş Haber Radyo'da İsmail Can Özarar'ın sunduğu "Laf Değirmeni" programı
Deniz Seki Haber Radyo'da!
Deniz Seki Haber Radyo'da İsmail Can Özarar'ın sunduğu "Laf Değirmeni" programın
RENGARENK ALTAY!
‘TEKNOLOJİ YENİ NESLİN HEM ÖDÜLÜ HEM CEZASI’ Altay, yeni şarkısı ‘Keşke Aramasa
Ravi İncigöz Haber Radyo'da!
Ravi İncigöz Haber Radyo'da İsmail Can Özarar'ın sunduğu "Laf Değirmeni" özel pr