Aydilge Haber Radyo'da!

Aydilge Haber Radyo’da!

Aydilge, Samsun Haber Radyo’da İlknur Dalgıç Tekbaş‘ın sunduğu Günaydından Tünaydına programına telefonla bağlanarak konuk oldu.

Radyo programına canlı telefon bağlantısı ile bağlanan Aydilge, Halil Sezai ile birlikte yapmış olduğu çalışma olan ‘Aşk Yüzünden‘in sözlerinin kendisine, beste ve düzenlemesinin ise Samuray Gökçe’ye ait olduğunu belirtti. Aydilge, yalnızlık ve kalp kırıklığı temalı olan klibinin sonunda izleyiciyi bir de sürprizin beklediğini söyledi.

Dinleyicinin beğenisine sunulan bu özel şarkıya Beykoz’da bir çiftlikte klip çeken Aydilge ve Halil Sezai, soğuk hava ve yağmura rağmen, beraber olmaktan çok mutlu olduklarını iletti. Erdi Sevinç yönetmenliğinde çekilen klibin setinde çok iyi vakit geçirdiklerini ifade eden Aydilge, hem müzisyen hem de insan olarak çok büyük sevgi duyduğu Halil Sezai ile beraber şarkı söylemenin kendisi için büyük anlam taşıdığını da Haber Radyo mikrofonlarından belirtti.

Aydilge, konser takviminde şimdilik Samsun’un yer almadığını fakat Samsun‘daki tüm severlerine Samsun Haber Radyo mikrofonlarından sevgilerini ve selamlarını iletti.

severlerine Haber Radyo mikrofonlarından sevgilerini ve selamlarını iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir