Aydın Kurtoğlu Haber Radyo'da!

Aydın Kurtoğlu Haber Radyo’da!

Son yılların dikkat çeken ve sevilen isimlerinden Aydın Kurtoğlu, İsmail Can Özarar‘ın Laf Değirmeni programının canlı telefon bağlantısı konuğu oldu.

Radyo programına canlı telefon bağlantısı ile bağlanan Aydın Kurtoğlu, ‘’Olay Ne’’ isimli yepyeni projesini sevenleriyle buluşturmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Müzikal kariyeri açısından farklı tarz ve öğeleri geçmişe dönük bir görsel konseptle buluşturduğunu, aynı zamanda funky öğelerin bulunduğu eğlenceli soundu ve ilgi çekici sözlerinin olduğunu ifade etti.

FUNKY VE RETRO AYDIN KURTOĞLU

70’lerin sonu 80’lerin başında geçen iki polis arkadaşın hikayesine odaklanan klipte, Amerikan filmlerini aratmayacak aksiyon dolu sahneler işleniyor.

Aydın Kurtoğlu ve Murat Joker’in kötü adamlara karşı başlattığı macera dolu mücadele, kızları kötü adamlardan kurtarırken eğlenceli ve komik sahnelerle sona eriyor.

Aydın Kurtoğlu, ‘Olay Ne’ şarkısının sözlerinin ve aynı zamanda klibin yönetmenliğini de Murat Joker’e, müziğin kendisine ve Orçun Kurtoğlu‘na, düzenlemesinde Serkan Balkan’a ve masteringin de Emre Kıral’a ait olduğunu ifade etti.

Aydın Kutoğlu, klibi çekerken çok keyifli vakit geçirdiklerini ve içlerine sinen bir çalışma olduğunu ifade etti.

Şarkıcı son olarak Samsun Haber Radyo mikrofonlarından tüm severlerine ilgilerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir