Aynur Aydın Haber Radyo'ya Konuk Oldu!

Aynur Aydın Haber Radyo’ya Konuk Oldu!

Son yılların dikkat çeken ve sevilen isimlerinden Aynur Aydın,İsmail Can Özarar‘ın Laf Değirmeni programının canlı telefon bağlantısı konuğu oldu.

Radyo programına canlı telefon bağlantısı ile bağlanan Aynur Aydın ‘Düşüne Düşüne’ isimli yep yeni çalışmasını müzik severler ile buluşturduğundan dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

Düşüne Düşüne’ye 24 Saatlik Çekim
Başarılı sanatçı, Seyhan Müzik ve DMC ortak yapımı ile müzikseverlerle buluşan şarkının klibi için Nihat Odabaşı yönetmenliğinde kamera karşısına geçti.Bursa Yalova’da toplam 24 saat süren çekimlerde dondurucu soğuğa rağmen profesyonelliğini koruyan Aynur Aydın, bir vinç yardımı ile kurulan salıncakta da bir saate yakın sallanmak zorunda kaldığını belirtti.
Yılın en duygusal hit’ine imza atmaya hazırlandığını ifade eden Aynur Aydın, söz ve müziği Çağrı Telkıvıran ve Berk Telkıvıran imzalı şarkı ‘Düşüne Düşüne’nin klibinin de şarkıya yakışır bir şekilde olması için Nihat Odabaşı ile uzunca bir ön hazırlık süreci geçirdiklerini ifade etti.

Aynur Aydın aynı zamanda konuşmasında annesinin Samsunlu olduğunu ve Samsun’un kendisi için çok ayrı bir yerde olduğunu Samsun’da konser verdiğini fakat tekrardan Samsun‘a gelmek istediğini belirtti.

İzlemek İçin:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir