Uzman Hekim’den ilaç gibi şarkı: ‘SABAH GÜLLERİ’

Uzman Hekim’den ilaç gibi şarkı: ‘SABAH GÜLLERİ’

FARKINDALIK YARATACAK, UMUT OLACAK!

Kanser hastalarına umut olması için çıkardığı ilk tekli ‘’Sabah Gülleri’’ ile müzik dünyasına merhaba diyen, aynı zamanda asıl mesleği hekimlik olan Zülay Kazak, bir hastasının yaşadığı trajik hikayeden esinlenerek sözü ve müziği kendisine ait olan ”Sabah Gülleri” isimli şarkısı ile farkındalık yaratarak, kanser hastalarına umut olmayı hedefliyor.

 

Uzman Hekim’den ilaç gibi şarkı: ‘SABAH GÜLLERİ’

103.5 Haber Radyo’nun sevilen programı Laf Değirmeni’ne 20 yıl önce görev yaptığı hastanede başından geçen gerçek bir olaydan etkilenen uzman hekim Zülay Kazak, hikayesi ‘Sabah Gülleri’ ile İsmail Can Özarar’ın stüdyo konuğu oldu.

 

Doktor rolünde Gerçek Doktor! 

Samsun’da bir hastanede patoloji uzmanı olarak görevine devam eden sanatçı hekim, Sabah Gülleri isimli şarkısının gerçek hikayesini gözleri dolarak anlatırken,  video klibini, hikayede geçen olay ve kişilerin benzerleri ile aynı duyguyla çekileceğinin müjdesini verdi.  Şarkının klibini kısa film ve video klip yönetmeni Uğur Kurt tarafından yine Samsun’daki başka bir hastane’de profesyonel tiyatro oyunculardan oluşan bir ekip ile çekildi. Zülay Kazak’ın da bizzat kendini oynayacağı video klibin finali ise, hikayenin aksine sürpriz bir sonla biteceğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir