ERSAY ÜNER, HABER RADYO'DA ‘’NOKTA”YI KOYDU!

ERSAY ÜNER, HABER RADYO’DA ‘’NOKTA”YI KOYDU!

Başarılı söz yazarı, besteci, aranjör ve yorumcu Ersay Üner, Samsun Haber Radyo’da Cumhur Kocaoğlu’nun canlı telefon bağlantısı konuğu oldu.

Yoğun stüdyo çalışmalarına devam eden Ersay Üner, yepyeni albümü ”Nokta’’yı müzikseverlere armağan etmenin heyecanını yaşadığını dile getirdi.

Albümün prodüktörlüğünü Büşra Pekin ile birlikte üstlenen sanatçı, Yıldızlar şarkısının düzenlemesini yapan Ozan Bayraşa dışında tüm şarkıların söz, müzik ve düzenlemelerine imzasını attı.

Ersay Üner, yeni albümü Nokta ile ilgili düşüncelerini şu şekilde anlatıyor:”Albümde şarkılar birbirlerine hiç benzemiyor ama büyük resme baktığımızda genel bir hikaye anlatıyor. Anlattıkları hikaye aynı. Kendi müziğimi, kendi tarzımı icra ediyorum. İçimden nasıl geldiyse, şarkıları o şekilde işledim. Bir senedir albüm üzerine çalışıyorum. Hiç yapmadığım ve daha önce yapılmamış bir şey vardı kafamda. Çok uğraştım ve sonunda istediğim yere geldi. Hikayeler bizim hikayelerimiz, duygular bizim duygularımız ama düzenlemelerde daha modern, daha yeni, daha değişik duygular, daha değişik soundlar, devamlı kullanılmış olanların dışında şeyler aradım, araştırdım, dinledim. Kayıtların çoğunu kendi stüdyomda yaptım. Çok heyecanlıyım.”

Yayını izlemek için:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir