LÖSEV Haber Radyo'da Konuşuldu!

LÖSEV Haber Radyo’da Konuşuldu!

İlknur Dalgıç Tekbaş‘ın hazırlayıp sunduğu Günaydından Tünaydına programına, Samsun LÖSEV İl Kurucusu ve Halkla İlişkiler Uzmanı Tuğba Apaydın,Sevdenur Kestane Aycan Seymen konuk oldu.

1998 yılında kurulmuş 20 yılı geride bırakmış olan LÖSEV‘in Samsun‘daki şube ise 17 Aralıkta faliyete geçti.Apaydın Samsun’daki şubenin yeni olmasına rağmen Samsun’da alt çalışma yapıldığını ve Samsun kanser hastası oranında yüksek olduğundan Samsun’da açılmasına karar verdiklerini, aktif olarak 5 kişi çalıştıklarını ve bu 5 kişinin Samsun’daki tüm hastanelere gidip kanser hastalarını belirleyip yardımlarını ilettiklerini belitti.

Tuğba Apaydın LÖSEV çalışanları olarak yaptıkları işi severek ve ekip ruhu ile Samsun’da toplam 7 bin gönüllü kişi ile yapmakta olduklarını ifade etti.

Ramazan ayında olduğumuzdan dolayı Tuğba Apaydın Ramazan ayında LÖSEV’in yapmış oldukları ve yapacakları projelerden bahsetti.

Son olarak konuklarımız izleyicilere bağışlarını esirgememelerini söylediler ve stüdyoya konuk ettiklerinden dolayı Samsun Haber Radyo ailesine teşekkürlerini ilettiler.

Yayını İzlemek İçin:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir