Orhan Ölmez “Sessiz Sessiz” Video Klibi Yayında!

Orhan Ölmez “Sessiz Sessiz” Video Klibi Yayında!

Romantik şarkıların prensi, aşk şarkılarının buğulu sesi Orhan Ölmez, kısa süre önce piyasaya çıkarttığı ve 19 şarkıdan oluşan, ‘’Sessiz Sessiz’’ isimli albümünün ikinci video klibi ile sevenleriyle buluştu.

Albümüne adını verdiği, sözü ve müziği Orhan Ölmez’e ait olan “Sessiz Sessiz” isimli şarkısını kliplendiren sanatçı, müzik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.  Yıllardır yüreklerimize dokunan her şarkısında; yaşadığı ya da yaşamadığı, tattığı ya da hayalini kurduğu tüm duyguları kaleme alan ünlü sanatçı, “Sessiz Sessiz” şarkısında belki de bugüne kadar ilk kez duygularını bambaşka bir dille tarif ediyor.

“Sessiz sessiz bağırıyorum
Kaybettim kendimi arıyorum 
Her gece kimseler duymadan 
İçime içime ağlıyorum 
Yalnızlığın dibindeyim 
Terim düşse yere duyuyorum 
Her seste seni arıyorum seni 
Ne yazık anlamadın beni”

Milyonlarca insanın yaşadığı duyguları şarkılarında anlatan, herkesin mutlaka kendisini bulduğu sözlere hayat veren Orhan Ölmez; “Sesimizi nerede çıkaracağımıza dikkat etmeliyiz. Aşkta, özel hayatımda ve hayatın her alanında ben bu düsturla davranır ve dikkat etmeye çalışırım. Sesimi şarkılarımda duyurmayı tercih ederim’’ diyerek yeni şarkısının klibini “Müzik Ölmez” Youtube kanalında yayınlayarak sevenlerine armağan etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir