Samsun TEMA Vakfı Sorumluları Haber Radyo’ya Konuk Oldu

Samsun TEMA Vakfı Sorumluları Haber Radyo’ya Konuk Oldu

Samsun ve Bölgenin en çok dinlenen radyo istasyonu Haber Radyo 103.5; duyarlılığı ile yine dikkatleri üzerine çekiyor.
İlknur Dalgıç Tekbaş’ın sunduğu Günaydından Tünaydına programına, TEMA Samsun İl Temsilcisi Yardımcısı Yusuf Dursun Durmuş ve TEMA Atakent Yenimahalle sorumlusu Bahar Dursun konuk oldu.
Programa katılan TEMA Samsun İl Temsilcisi Yardımcısı Yusuf Dursun Durmuş “Türkiye Çöl Olmasın” sloganı ile başlayan bir vakıf olduklarını ve şuan Türkiye’de herkesin taktir ettiği bir vakıf olduklarını belirtti.
Samsun temsilciliği olarak ise; 12 ilçe ve 9 mahalle sorumlusu ile bir çok projeye imza attıklarını söyledi. Durmuş ayrıca; Samsun’un Türkiye’de gönüllü sayısı olarak ön plana çıktığından ve Tema Vakfı Samsun ekibi olarak Türkiye’de ilk üç arasında olduğundan bahsetti.

Samsun’da Tema Vakfının Sorumluları, bir çok proje yaptıklarını ve hali hazırda da bir çok faaliyetleri olduklarını; Samsun halkını da bu duyarlı ve çevreci projelerde görmek istediklerini ifade ettiler.
Samsun Tema Vakfı İl Temsilcisi Leman Özay Gürses Haber Radyo’ya Yalova’dan telefon bağlantısı ile bağlanarak Samsun’un bu kadar büyümesindeki sebebin; Samsun halkının duyarlılığı ve yaptıkları projeler olduğunu belirtti. Leman Özay Gürses aynı zaman da toprağın ve doğanın ne olduğunu okullara giderek anlattıklarını ve insanlar ne kadar bilinçlendirilir se o kadar da büyüyeceklerini ifade etti.
Son olarak TEMA Samsun İl Temsilcisi Yardımcısı Yusuf Dursun Durmuş ve TEMA Atakent Yenimahalle sorumlusu Bahar Dursun duyarlılığı ve misafirperverliği için Haber Radyo ailesine teşekkürlerini iletti.

Yayını İzlemek İçin:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir