Ünlü oyuncular ''Olgun Portakal'' oyunu ile Samsun'da!

Ünlü oyuncular ”Olgun Portakal” oyunu ile Samsun’da!

”Olgun Portakal” isimli tiyatro oyunun turnesi kapsamında Samsun’a gelen, ünlü ”Tiyatroname” oyuncuları: Sibel Gökçe, Murat Parasayar, İpek Tanrıyar, Nami Esatgil, Deniz Salman ve Efsane Geçen Samsun Haber radyo’da Cumhur Kocaoğlu’nun stüdyo konuğu oldu.

Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu’nun sunduğu Akşam Hikayeleri programında keyifli dakikalar yaşandı. Samsun‘a hayran kaldıklarını söyleyen oyuncular, tüm Samsun halkını Olgun Portakal oyununu izlemeye davet etti. Sık sık Samsun’a geldiğini belirten  İpek Tanrıyar ise Samsun’u çok sevdiğini ve özellikle Atakum’a hayran kaldığını belirtirken; Sibel Gökçe ise kendisinin de bir Samsunlu olduğunu söylerken: ‘’Haber Radyo’yu ziyaret ettik ve sayenizde Samsun halkına ulaştık’’ şeklinde konuştu. Oyunculardan Murat Parasayar Samsun’un kendisinde güzel bir imaja sahip olduğunu belirtti.

3 Ödüllü oyun ”Olgun Portakal” Tiyatroname oyuncuları: ”Altın Taç Yılın En İyi Oyunu” ödülünü Samsun’a geldikleri gün aldıklarını belirtirken; ”Ödüller hiçbir tiyatro eleştirmeni ya da jüriden değil, direkt halk oylarıyla alınan bir ödüldür.” dedi.

Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu’nun ‘’Sinema ve tiyatro oyunları arasındaki zamanlamayı nasıl ayarlıyorsunuz?’‘ sorusuna karşın oyuncular; programlarını dizi ve sinema tarihlerine göre ayarladıklarını ifade etti.

Annesi Samsunlu olan Sibel Gökçe, annesinin kabrini ziyaret etmenin hüznünü yaşadığını fakat seyircinin oyuna olan ilgisinin kendisini mutlu ettiğini belirtti. 2015 yılında Tiyatroname’yi aile tiyatrosu olması, küfür, siyasi veya dini bir mesaj olmaması amacıyla kurduğunu söyleyen Nami Esatgil oyuna gelen izleyici için ”Çok eğlenip çok gülecekler” dedi. Samsun’a ikinci kez gelen Tiyatroname, Olgun Portakal oyunu ile tiyatro severlere eğlenceli saatler yaşatması için Haber Radyo dinleyenlerini de unutmadı ve programda sosyal medyadan ulaşan iki kişiye Olgun Portakal oyununa bilet hediye etti.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir